دانلود نرم افزار

نرم افزار مولتی سیم

NI Multisim Professional 14.2 نام یک ابزار شناخته شده و قدرتمند در زمینه طراحی مدارات الکترونیکی با شماتیک انواع تجهیزات موجود در دنیای واقعی است که بسیاری از مهندسین رشته برق با آن آشنایی کامل دارند. مولتی‌سیم، ابزاری است که مهندسین رشته برق الکترونیک را قادر می‌سازد تا بتوانند انواع نقشه‌ها و شماتیک‌های مدارات الکتریکی را ترسیم و عملکرد مجموعه آن را شبیه‌سازی کنند.

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 859 مگابایت

نسخه نرم افزار: NI Multisim 14.2

نرم افزار پروتئوس

Proteus پروتئوس نرم افزاری کاربردی جهت طراحی خودکار مدارات الکتریکی می باشد. Proteus مجموعه ای از یک سیستم شبیه سازی مدارات بر مبنای مدل های اجزای الکتریکی در PSpice است. یکی از ویژگی های متمایز Proteus امکان مدل سازی از دستگاه های قابل برنامه ریزی مانند میکروکنترلرها ،میکروپروسسورها ، DSP و ... می باشد. این برنامه شامل مدل هایی از اغلب قطعات الکترونیکی برای شبیه سازی های تخصصی و برمبنای استانداردهای این حوزه می باشد.

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 42.3 مگابایت

نسخه نرم افزار: Proteus 7.2 SP6

نرم افزار Pad2Pad

Pad2Pad نام یک نرم افزار جدید در زمینه طراحی برد مدار چاپی (PCB) است که به کمک آن، می‌توان بردهای طراحی شده را تست و آزمایش کرد. طرز کار با این نرم افزار بسیار ساده است و کاربران می‌توانند به آسانی به طراحی مدارات الکترونیکی بپردازند به کمک این برنامه، شما می‌توانید برد مدار چاپی (PCB) مورد نظر خود را با طی چند مرحله منطقی طراحی کنید. با استفاده از این نرم افزار، می‌توان به آسانی بردهای الکترونیکی را با سطوح مختلف پیچیدگی طراحی و به مرحله اجرا درآورد.

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 13.9 مگابایت

نسخه نرم افزار: Pad2Pad 1.9.118

نرم افزار ادیسون

Edison نرم افزاری قدرتمند، منحصربفرد و با کاربری بسیار ساده است که با استفاده از آن می‌توانید اقدام به تولید مجازی مدارهای الکتریکی، سنجش نحوه عملکرد آنها و یادگیری مباحث الکتریکی کنید. با استفاده از این نرم افزار و محیط تعاملی و سه بعدی آن به سادگی و بدون ترس از خطر و یا آسیب دیدن اجزای فیزیکی می‌توانید طرحهای خود را ایجاد و در شرایط مختلف آزمایش کنید و در صورت نیاز مدل نهایی خود را پس از رفع خطاهای موجود به صورت فیزیکی پیاده‌سازی کنید.

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 6.41 مگابایت

نسخه نرم افزار: Edison 4.00

نرم افزار الکترونیک اسیستنت

نرم افزار Electronics Assistant یک مجموعه ساده و قدرتمند از ابزارها و مرجع های الکترونیکی است که با استفاده از این نرم افزار می تواند محاسبات مربوط به مدار آی سی NE555، خازن ها و مقاومت های سری و موازی، تعیین اندوکتانس سلف ها، دامنه و فرکانس سیگنالها و ... را انجام بدهید

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 492 کیلوبایت

نسخه نرم افزار: Electronics Assistant 4.31

نرم افزار PIC Basic Pro

اگر از زبان بیسیک برای کدنویسی میکروکنترلر های PIC استفاده می کنید برای کامپایل کردن احتمال زیاد با نرم افزار Pic Basic Pro کدهای خود را کامپایل می کنید . شرکت microEngineering Labs مجموعه برنامه های بسیار قدرتمندی در زمینه برنامه نویسی میکروکنترلر های PIC بوجود آورده که اکثر برنامه نویسان جهان به مجموعه نرم افزار های این شرکت روی آورده اند.

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 7.83 مگابایت

نسخه نرم افزار: PIC Basic Pro 4.46

نرم افزار تشخیص مقدار مقاومت ها

نرم افزار Resistor Color Code Calculator یک ابزار بسیار کاربردی جهت محاسبه ی مقدار و تلرانس مقاومت ها در مدار می باشد. مقاومت ها قطعاتی هستند که از آن در مدارها استفاده می شود تا بتوانند مقدار جریان جاری در مدار را کنترل کنند. هر مقاومت مقدار خاصی دارد و این مقدار با استفاده از اعداد و یا رنگ هایی که روی بدنه ی آن درج می شود قابل تشخیص می باشد. هر رنگ روی مقاومت معنی خاصی دارد و عدد مشخصی را نشان می دهد. این برنامه ی کاربردی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بدون نیاز به حفظ کردن رنگ ها و عدد آن ها به راحتی و با مشخص کردن آن ها در برنامه مقدار و تلرانس مقاومت ها را بدست آورید.

سیستم عامل: ویندوز

حجم فایل: 969 کیلوبایت

نسخه نرم افزار: Resistor Color Code Calculator 2.4

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت مدار طراحان تدبیر نو (کیت آموز پلاس) می باشد.