کیت آموز پلاس، سرعت بخشیدن به بهره وری ، نوآوری و ابداعات را از طریق محصولات الکترونیکی متن باز تعریف می کند. این رویکرد به شما کمک می کند تا مدارات خود را به صورت هوشمند طراحی کنید و تمرکز خود را بر روی توسعه قسمت های اصلی محصولتان بگذارید.

طراحی مهندسی خود را آسان کنید

یکی از مهمترین مواردی که پیش از شروع فرآیند طراحی یک محصول الکترونیک، مد نظر مدیران ارشد دپارتمان طراحی آن برند، قرار می گیرد و نقش اساسی را در موقعیت آن مدل ایفا می کند، تصمیم گیری و انتخاب اساس و شالوده ای است که قرار است محصول جدید بر آن اساس تولید شود.

کیت آموز پلاس، اولین وب سایت ایرانی است که سفارش اینترنتی طراحی آنلاین مدارات الکترونیکی متن باز را برای نخستین بار در ایران معرفی و برای مردم ایران به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور آسایش هر چه بیشتر مردم و صنعتگران تدارک دیده و روز به روز نیز بر این امکانات خواهد افزود.

کاربران این سامانه قادر هستند به راحتی محصول مورد نظر خود را از بین محصولات کیت آموز پلاس انتخاب کرده و در صورت نیاز به سفارشی سازی محصول انتخابی، متناسب با سلیقه و نیاز خود از طریق وب سایت اقدام نمایند و در نهایت محصول سخت افزاری خود را به صورت مستندات متن باز با تمام جزئیات تحویل بگیرند.

به عبارت دیگر برای اولین بار تجارت الکترونیک وارد مقوله طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی متن باز شده و با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز نموده است و امید است که تا در کمتر از یک سال ، سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست را در ارائه این خدمات را از آن خود نماید. چشم اندازی که با تکیه بر توانمندی های فردی و سازمانی این مجموعه امری بدیهی و قابل دسترس می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت مدار طراحان تدبیر نو (کیت آموز پلاس) می باشد.